دیجیک تضمین کننده کیفیت کالا و بهترین قیمت بازار

از آنجا که دیجیک برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها با واردات از تولیدکنندگان معتبر چینی از مسیر قانونی کالاهای خود را وارد کشور می کند همه کالاهای خود را با تضمین بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت به مشتریان خود عرضه می‌نماید.  ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سایر کشورهای دیگر ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند.

کلیه کالاهایی که در دیجیک عرضه می‌شوند از نوع مرغوب بوده و به هیچ عنوان کالای کار کرده به فروش نمی‌رسد. مجموعه دیجیک این اطمینان را به خریداران می دهد که کلیه کالاها در صورت عدم کارکرد مناسب ، با نوع سالم آن تعویض خواهند شد.

تنها مرجع رسمی ارتباط ما با شما تنها سایت دیجیک با آدرس http://digik.ir می باشد و سایت های با اسامی مشابه مورد تایید ما نیستند و فروشگاه دیجیک هیچگونه تعهدی نسبت به عملکرد آنها نخواهد داشت.

 

پیشنهاد دیجیک در انتخاب محصول :

به علت وجود محصولات زیاد و متنوع از یک نوع کالا و عدم سردرگمی خریداران و برای اینکه کاربران در زمان خود صرفه جویی کنند و بهترین گزینه را برای انتخاب محصول در نظر بگیرند ، سایت دیجیک یکسری از  کالاها را به مشتریان خود به عنوان پیشنهاد عرضه می کند.ملاک انتخاب محصولات عبارتند از کیفیت محصول (که توسط تیم فنی دیجیک تست های کیفیت روی محصولات متنوع یک شاخه انجام گرفته است) ، قیمت مناسب و کاربری آسان آن کالا می باشد.